Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura między Polakami i Romami. "Zaczęli nas obrażać, więc pogoniliśmy ich"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2017 r. o 09:26 Powrót do artykułu
Dajcie spokuj Dyżmie i Wioli nie widzicie że  jest to ich osobista tragedia. Wyciągacie ich brudy na światło dzienne po co ;co wam to da? Niech sobie istnieją w świecie własnych fantazji . NIECH SIĘ PIERDO.Ą W SWOICH CHORYCH TRÓJKĄTACH MATKA CÓRKA I KABAN HE HE HE HE.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nerwy jej puściły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co znowu Wiolka lata nago w koło bloku? Znowu napaliła się dopalaczy hi hi hi hi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO ONA TO CAŁE ŻYCIE GOŁODUPIEC BYŁ ,JEST I ZDECHNIE W SWOIM CZARNYM BMW LATA 80 TE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to jednak jest innaczej może pani wioletta nie pojechała do mechanika tylko do cyganów żeby sex zbiorowy z nimi uprawiać może lubi obcokrajowcow ,tak tak być musiało na100 procent winna widocznie policja bo przeszkodziła i na dołek zawinęła a tam dopiero się działo nasza bohaterka mdlała;piszczała do szpitala wozili policja miala ubaw 48 godz i całe powietrze zeszło z naszej wielkiej Pantery ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że mdlała to nic ale co zeznawała na swoich kompanów to dopiero hit przecież będzie musiala w sądzie powiedzieć im to w oczy nie ukryje tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to rura , maliniara ta cała wioletka wyszło szydło z wora wielka organizatorka przywódczyni gnać tą gnide milicyjną pluć na wesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy się jej boicie obsrancy....buhahaa. Leninki i jego prostytutki. Laska wyłożyła na was wała już dawno temu, ci cisną w kółko to samo. STRACH MA WIELKIE OCZY ,CO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to dziwne :-) podejrzewam ze to pisze jedna osoba. I to faktycznie cały czas to samo. Jakiś frustrat. Anonimowo sobie robi dobrze :-) Ja na miejscu tej kobiety zgłosiłam to do prokuratury. Przecież to jest karalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech pisze. Sam z siebie robi debila. Czasami ludzie z patologicznych rodzin wychodzą na prostą - jemu nie wyszło. Trzeba go ignorować i jedynie współczuć. Szkoda tylko że się rozmnaża bo patologia będzie się powielać. Przecież ktoś kto ma taką przeszłość i tak się zachowuje, wychowa kolejną patologie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahaa no tylko z wychowania bo geny w tych przewywloczkach to wieloplemnikowe (moje tyż mogą być jak jej dobrze z gardła ściekło buchaha) przy takiej babie leczy kompleksy obrażając inne. Pani Sandomierska jeśli Pani to czyta (o ile czyta ) ja też doradzam prokuraturę. Wystarczy zwrócić się do DW o zabezpieczenie adresu. Sprawdziłem to - prawie wszystkie obelgi pisane są z jednego. Idę o zakład ze to ten gwalciciel prostytutek. Proszę pokazać mu kolejny raz gdzie jego miejsce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha ha ale się uśmiałem myślicie ze mnie frajery takimi spier....nami sprowokujecie. a tobie wozny to moge wysłać zdjęcie mojego ***a tylko meila podaj to se na dobranoc poliżesz. ja wiem ty malutki pederasto pederasto ze spił byś całą śmietanke tylko nie dla kundla kiełbasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***facebook.com/?ref=tn_tnmn      zapraszam do lektury, to jest link do dokumentu jednego z wielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenin, analfabeto, kto i do czego ma cie prowokować? Jeszcze mi powiedz,ze pierwszy raz to słyszysz buchaha Wiem, wiem - serce nie sługa, miłość jest ślepa i wszystko wybacza buchcha Komu ty te zdjęcia chcesz wysyłać? Seksu przez "meila" się zachciewa? Jesteś MISZCZEM stary, bez kitu! A co do tej kiełbasy dla kundla - ja swojego na loterii nie wygrałem, strach pozwolił tylko na podanie buchahaha Postscriptum. Zapytaj o Adiego. Emigranci pozdrawiają ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facebook konto Zulu Gula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lechu daj spokoj nie pisz z PARÓWAMI .Cyganie im włożom w gardło .Bedo sali nasze ptaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY ADAM A TY JUŻ NIE PAMIĘTASZ JAK ŻEM CI W CZASZKĘ WKŁADAŁ? HEHEHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZYGA A TY PRZESTAŃ PIĆ TO TANIE WINO BO NIEDŁUGO POPEŁNISZ JESZCZE WIĘKSZE GŁUPSTWO POCIĄGNIESZ CZARNEGO DRUTA HE HE HE..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TY WIOLKA NIE STRASZ PROKURATURĄ POD IMIENIEM ANNA TO IMIE TWOJEJ ZMARŁEJ STAREJ .PRĘDZEJ PROKURATURA SIĘ ZA CIEBIE WEŻMIE ROZKURWION. ĆPUNKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś nauczył cygańską małpkę pisać i posadził przed komputerem. Zabawne:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...